Diyarbakır-Şanlıurfa karayolunda meydana gelen trafik kazasında, kontrolden çıkan bir otomobil refüje çarparak kaldırıma savruldu ve kaldırımda yürüyen iki yayaya çarptı. Olay yerine hızla sevk edilen sağlık ve polis ekipleri, yaralılara müdahale etti. Yaralanan yayaların durumu ağırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Kaza Anı ve İlk Müdahale

Olay Yerindeki Müdahale: Kontrolden çıkan otomobilin refüje çarptıktan sonra kaldırımda yürüyen yayalara çarpması sonucu olay yerine hızla sevk edilen sağlık ve polis ekipleri, yaralılara ilk müdahaleyi gerçekleştirdi.

Kontrolden Çıkan Otomobil Greydere Çarptı: Sürücü Yara Almadan Kurtuldu! Kontrolden Çıkan Otomobil Greydere Çarptı: Sürücü Yara Almadan Kurtuldu!

Yaralı Yayaların Durumu

Ağır Yaralanan Yayalar: Kaza sonucu ağır yaralanan A.Ç. ve M.B. isimli yayalar, Dicle Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarıyla ilgili endişeler devam ediyor.

Kazanın Soruşturması

Kaza Soruşturması Başlatıldı: Kazayla ilgili detayların aydınlatılması ve sorumluların belirlenmesi için inceleme başlatıldı. Kaza nedeni ve sürücü hakkında daha fazla bilgi edinilmeye çalışılıyor.