Bursa'nın Yıldırım, Nilüfer, Osmangazi, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Kestel, Gürsu, İznik, Gemlik, Mudanya ve Yenişehir ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. UEDAŞ (Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.), resmi internet sitesinin planlı kesintiler bölümünde Bursa'nın büyük bölümünde elektrik kesintilerinin yaşanacağını duyurdu.

UEDAŞ, kesintilerin yapılacağı bölgeleri ve saatlerini resmi web sitesi üzerinden paylaştı. Kesintiler, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecek. Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için kesinti yapılacak bölgelerde gerekli önlemleri almaları önem arz ediyor. Elektrik kesintileri sırasında dikkat edilmesi gereken hususlara da dikkat çeken UEDAŞ, planlı kesintilerin süresinin asgari düzeyde tutulacağını belirtti.

UEDAŞ tarafından yapılan açıklamada, "Planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, belirli bölgelerde elektrik kesintileri yapılacaktır. Vatandaşlarımızın kesintilerden etkilenmemeleri için önceden tedbir almalarını önemle rica ederiz." denildi. Ayrıca, kesintilerin yapılacağı tarih ve saat bilgilerine UEDAŞ'ın resmi internet sitesinden ulaşılabileceği belirtildi.

OSMANGAZİ

O S M A N G A Z İ Gencgazete

NİLÜFER

N İ L Ü F E R Gencgazete

YILDIRIM

Y I L D I R I M Gencgazete

KESTEL

K E S T E L Gencgazete

MUSTAFAKEMALPAŞA

M. K E M A L P A Ş A Gencgazete

KARACABEY

K A R A C A B E Y Gencgazete

GÜRSU

G Ü R S I Gencgazete

YENİŞEHİR

Yenişehir Gencgazete

GEMLİK

G E M L İ K Gencgazete

İZNİK

İ Z N İ K GencgazeteMUDANYA

Mudanya 1 Gencgazete

Kaynak: Haber Merkezi