Yenice Islah OSB tanıtıldı

27 Ağustos 2015 / Perşembe 21:26:33

Yenice Islah Organize Sanayi Bölgesi tanıtım toplantısı, dün İnegöl OSB toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Tanıtım toplantısına Kaymakam Ali Akça, Belediye Başkan Vekili Turgay Yel, İTSO Başkanı Metin Anıl ve Yenice Islah OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Altunbaş ile sanayiciler katıldı.

 

2012’DE YOLA ÇIKILDI

 

Yenice Islah OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Altunbaş, yaptığı konuşmada;

 

“Yenice Islah Organize Sanayi Bölgemizin, bilgilendirme, tanışma, bir olma, birlik olma toplantımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum. 2012 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda, ıslah statüsü kazanarak belirli bir başarı elde ettik.

 

Bu 3 yıllık süre zarfında, maddi manevi desteklerini hiç esirgemeyen başta Sayın Valimiz olmak üzere, Sayın Kaymakamımıza, Bursa Milletvekillerimize, İnegöl Belediye Başkanımıza, Ticaret ve Sanayi Odamızın Değerli Başkanına, tüm kamu ve kuruluşlarımıza ve YENSİAD derneğimizin üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

OSB’LER DAHA CAZİP OLACAK

 

Organize Sanayi Bölgelerinin Türk sanayisinin gelişmesi, modernize olması ve dışa açılması yönünde önemli bir görevi üstlenmiş durumda olduğunun altını çizen Altunbaş;

 

 “Hükümetimiz tarafından da açıkça destek gören OSB’ler, her geçen gün yeni teşvik ve destekler ile çok daha cazip hale gelecektir. Sizlerden gelen bölgemize ait eksik bildirim ve talepleriniz, Yönetim Kurulumuzca değerlendirilmektedir. Bu konuda göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ediyorum.

 

 Bölgemize ait her türlü talebinizi Yönetim Kurulumuza veya Bölge Müdürlüğümüze iletebilirsiniz. Çıkmış olduğumuz bu yolda, sorumluluk bilinciyle birlikte hareket etmeyi umuyor, sanayicilerimizle birlikte bölgemize ve memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

 

Konuşmanın ardından Yenice Islah OSB Genel Müdürü Semih İdil, Yenice OSB hakkında bilgiler verdi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

EKONOMİSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Ege Eczanesi

Burhaniye Mah. Kıbrıs Lokantası Karşısı

Telefon:712 3373

Nöbet Saati:18:30-01:00

Sezer Eczanesi

Kemalpaşa mah. Adnan Menderes Bulvarı no:18

Telefon:711 6449

Nöbet Saati:18:30-08:30