Türk’ün gücü dünyaya gösterildi

15 Temmuz 2018 / Pazar 13:04:05

İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Güleç, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Ahmet Güleç mesajında;

“15 Temmuz 2. bir Kurtuluş Savaşı’dır. Kahraman milletimiz, Cumhurbaşkanımızın talimatı ile dış destekli hain terör örgütüne karşı koymuştur. Türkiye’nin son 16 yılda dünyadaki daha etkin ve konsepti sorgulayan, güçlenen yapısının engellenmesi projesi olarak ortaya çıkan bu kalkışma toplumuzun dirayeti ve dik duruşu sayesinde bertaraf edildi ve Türk milletinin gücü dünyaya gösterildi. Rabbim bir daha böyle bir şey yaşatmasın.”

 

“Türkiye olarak bu organizasyonun ne kadar derin ve hain olduğunu görmüş olduk. Bunu hala hissediyoruz. İnşallah en kısa zamanda iliklerine kadar temizlenip ülkemizin 2023 hedeflerine doğru yükselmesini umuyoruz. Dünyada etkin ve saygın bir ülkenin altyapısının Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile hazırlandığı görüyoruz.”

 

“Dünyada ekonomi çok önemli ama önce milletimiz diyeceğiz. Milletimizin güçlü kuruluşunun gerçekleşmesi her şeyden daha önemli… Altyapısı tamamlanmış bir Türkiye’nin 2023 hedeflerini kolayca yakalayabileceğini biliyoruz. Oradan da 2053 ve 2071 hedeflerine varacağına inanıyoruz” dedi.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00