ara
24.10.2013 06:00:49

Sefa mağazaları açıldı

Türkiye genelinde 13 şubesi bulunan Sefa Mağazaları, 14. şubesini İnegöl’de Atatürk Bulvarı üzerinde açtı.Türkiye genelinde 13 şubesi bulunan Bursa firması Sefa Mağazaları, 14. şubesini dün gerçekleştirilen tören ile İnegöl’de açtı. Atatürk Bulvarı üzerinde eski LC Waikiki mağazasının bulunduğu binada açılan Sefa Mağazalarının açılışına; Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mustafa Kemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, manken ve sunucu Vahe Kılıçarslan, manken ve şarkıcı Ece Gürsel, manken Irmak Atuk ve manken Tuğba Altıntop ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış öncesi mağaza önündeki vatandaşlara çekilişlerle çeşitli hediyeler verilirken, manken ve şarkıcı Ece Gürsel İnegöllülere mini bir konser verdi.
14.ŞUBE İNEGÖL’DE
Açılış öncesi konuşan Sefa Mağazaları zinciri sahibi Sefa Çifci: “14. şubemizi İnegöl’de açıyoruz. Ancak bu açılış için geç kaldık. Bursa firmasıyız. Bursa ilçelerinde ve merkezinde mağazalarımız var. Bugün buradaki şubemizin açılışında daha farklı bir mutluluk yaşıyoruz. Bir Bursa firması olarak İnegöl’e yatırım yapmaktan çok mutluyuz. İnegöl’e yaptığımız yatırımlar devam edecek” dedi.
Mustafa Kemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ise Sefa Mağazalarının İnegöl’e en iyi hizmeti vereceğini söyleyerek açılışın hayırlı olmasını temenni etti.
İnegöllülerin Sefa Mağazaları’na sahip çıkacağını belirten İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş “İnegöl ekonomisi yeni bir değer kazanmıştır, hayırlı uğurlu olsun” dedi. Konuşmaların ardında edilen dualar ise Sefa Mağzaları İnegöl Şubesi kurdele kesimiyle hizmete açıldı. Açılan mağaza protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından gezildi.TÜM HABERLER
Bu habere yorum yapın
comments powered by Disqus
Yazarlarımız
BUGÜNKÜ GENÇ GAZETE

Gazetemizi nereden takip ediyorsunuz?