İnegölspor’a özel indirim

18 Eylül 2018 / Salı 17:59:02

İnegölspor ile Deha Kids Kreş ve Anaokulu arasında, indirim protokolü imzalandı. İndirimden kulüp personeli ve altyapı sporcu aileleri yaralanabilecek.

Deha Kids Kreş ve Anaokulu Kurucu Müdürü Serap Alicik yaptığı açıklamada;

“Deha ailesi olarak İnegöl'ümüzün göz bebeği İnegölspor'umuzu ziyaret etmek istedik. Ziyarette İnegölspor'umuzun personellerine ve sporcu ailelerine yönelik kreş hizmeti konusunda anlaşma da sağladık. Artık İnegölspor'umuzun gelecekleri emin ellerde. Çocuklarını kreşimize göndermek isteyen İnegölspor personeli ile altyapı sporcu ailelerine %15 indirim sağlayacağız. Bizi bugün ağırlayan İnegölspor yetkililerine ve sporcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Yapılan anlaşmanın İnegölspor'a ve kurumumuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ÖĞRENCİLER MAÇA GELECEK

Altyapı Sorumlusu Kani Uçsoy ise “Deha okulu ile altyapımıza yönelik güzel bir anlaşma sağladık. İnşallah bundan sonra oyuncularımız ve hocalarımızda Deha okulunu ziyaret ederek, oradaki minik öğrencilere İnegölspor'umuzu tanıtarak sevdirecekler. İnşallah önümüzdeki Kastamonu maçında Deha'lı öğrencileri statta ağırlayacağız” diye konuştu.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00